درباره ما

عضویت اتحادیه فروشگاههای زنجیره ای کشور -نماینده وعاملیت شرکت های :ساوین،تهران،سهند،پرشین مشهد،موکت ظریف مصور وموکت فیروزه یزد و... پخش فرش ,موکت وکالای خواب ,فروشگاه های زیرمجموعه :

_فروش اسباب بازی،پوشاک،عینک،کیف وکفش درسطح استان هرمزگان 
  _
صادرات محصولات کشاورزی و واردات میوه های استوایی
مدرس ومشاور دوره های خصوصی در زمینه کسب وکارهای نوظهور
پوشش شرکت خدماتی بازرگانی پرتو افکار جنوب وموسسه آموزشی افکار برتر خلیج فارس

باسمه تعالی

     « درباره ما»

اندیشه و اراده تشکیل فروشگاه های سرای ابریشم با توجه به سابقه کار مدیریت فروشگاه و کسب تجربه دربازار تجاری از دهه هفتاد ایجاد واز سال1375 فعال و شروع بکار نموده است .

این فروشگاه فعالیت خود را با عاملیت پخش کالای خواب در سطح استان هرمزگان و احداث یک شعبه در شهر مشهدمقدس با انعقاد قرارداد های معتبر با نهادهای دولتی و بخش خصوصی بیش از شش سال تجربه و شروع بکار نموده است.

در راستای فعالیت های فوق  همزمان اقدام به احداث بازار کسب وکار و ایجاد معاملات بصورت کلی و جزء فروشی در زمینه فروشگاههای اسباب بازی , پوشاک , عینک , چرم و کیف و کفش نموده ایم.

 مدیریت فروشگاه از سال هشتادوچهار با برنامه ریزی مدون وارد بازار فرش و موکت شده است و از سال های هشتادوپنج  بعنوان نماینده و عامل فروش شرکت های معتبر  ؛ ساوین , تهران, پرشین , مشهد , موکت ظریف مصور و موکت فیروزه یزد و ...فعالیت و با ارائه خدمات فروش و تعامل با شرکت های تولید کننده که در زمینه تولید محصولات با کیفیت و استاندارد فعالیت داشته اند همکاری داشته است.

 این فروشگاه با برخورداری از کادری مجرب و آموزش دیده در امر اجرای پروژه های طراحی و نصب  پرده , تزئینات ودکوراسیون اداری ,بازرگانی وسالن های برگزاری اجلاس رسمی و مراسم و...فعالیت داشته است و قرارداد اجرای پروژه هایی در این خصوص  با شرکت نفت - شرکت  آلومینیوم هرمزگان و بندر شهید رجایی  در کارنامه خود دارد.

 فروشگاههای سرای ابریشم از سال 1391 با نوع آوری درامر خدمات رسانی و تعهد به ارزش های مشتری مداری در راستای رضایت مشتریان ومتقاضیان با رویکردی جدید در تامین وتهیه لوازم اساسی  جهیزیه برای خانواده ها اقدام به احداث شعبه های متعدد در سطح شهرستان بندرعباس و استان های هرمزگان , اصفهان , البرز , فارس و خراسان .. نموده است و با فعالیت در زمینه ارائه خدمات فروش موفق به کسب مجوزاحداث«فروشگاههای زنجیره ای بزرگ چند منظوره » از وزارت صنعت, معدن و تجارت درسال 1392شده ایم ,و از سال 1395  تا کنون کلیه فروشگاهها با عضویت در «اتحادیه فروشگاههای زنجیره ای کشور» فعالیت می نمایند.

درچشم اندازتوسعهفروشگاهها با هدف اشتغال زایی و کار آفرینی برای جوانان ,مدیریت مرکزی فروشگاه «سرای ابریشم هرمزگان» اقدام به سرمایه گذاری و مشاوره بصورت حضوری و مجازی در حوزه های مختلف پشتیبانی نموده است.

درراستای فعالیت های فوق با عضویت در«اتاق بازرگانی شهرستان بندرعباس »در زمینه صادرات محصولات کشاورزی وواردات میوه های استوایی سرمایه گذاری وکارآفرینی داشته ایم .

مشارکت و سرمایه گذاری درامر ساخت وساز واجرای طرح های عمرانی و معاملات املاک شاخه ای ازفعالیت های شرکت زیرمجموعه حوزه مدیریت این فروشگاه می باشد.

کادرمجرب حوزه مدیریت دارای مدارک آموزشی معتبر درسطع بین المللی در رشته های : کسب وکار , سیستم سازی ,فروش , بازاریابی , مذاکره , دیجیتال مارکتینگ , بورس , ارزهای دیجیتال , معماری , کامپیوتر , مشاوره , تربیت مدرس درزمینه کسب وکارهای نو ظهور....می باشد وشرکت های «خدمات بازرگانی پرتو افکار جنوب »و «موسسه آموزشی افکاربرتر خلیج فارس »از شرکت های تحت پوشش این مجموعه است .

مدیریت مرکزی این فروشگاه ها طی الهام از ایده های مشتریان و متقاضیان بازار و استفاده از نظریات کارشناسی شده در امر تعالی رضایت مشتریان اقدام به برنامه ریزی و تدوین«چشم انداز» نموده و عملکرد فروشگاه و کارکنان را سالیانه بررسی و ممیزی می نماید.

برنامه ریزی تعالی سازمانی فروش

چشم انداز «Vision»

چشم انداز تدوین شده فروشگاه سرای ابریشم بر مبنای  « مشتری مداری , رضایت خریداران , حمایت از محصولات و تولیدات  داخلی  با کیفیت واستاندارد , توسعه فروشگاه ها در امر تامین گسترده نیازهای رفاهی مشتریان همراه با ارائه تسهیلات فروش برای اقشار مختلف جامعه  , کارآفرینی , سرمایه گذاری جهت پشتیبانی وسرعت بخشیدن   به اشتغال زایی»تعریف شده است.

ارزشهای ما«Values»

1-احترام

2-صداقت

3-اعتماد متقابل

4-رضایت مداری

5-شفاف سازی در ارائه خدمات

6-صمیمیت

7-  برد-برد  با همه ذینفعان و مشتریان